11 Aralık 2014 Perşembe

Okul Açık Sorunu


Okul Açık'ın tribün kapasitesi : 10.934. Sezon başından beri Okul Açık'a bilet satışı yok. Kombine sayısı fotoğraftan az çok belli oluyor. Zaten her maç o tribünde olduğumuzdan kaç kişi olduğunu biliyoruz. Her maç boş tribünlere oynanıyor. Fenerbahçe yönetimine soruyorum ;

1-) Sezon başından beri her maç kaybedilen yaklaşık 500 Bin TL zarar ne olacak?
2-) Kulübe maddi zarar verdiğini iddia ettikleri herkese savaş açan, mahkemeye kadar verme hareketi yapan Fenerbahçe yönetimi bu 500 Bin TL'yi kulübün kasasına koyuyor mu?
3-) Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu ''Taraftarları tribünlere bekliyoruz. '' derken, Volkan ve Emre ''Taraftarlar bizim büyük gücümüz, tribüne bekliyoruz '' derken Okul Açık'a bilet satışının olmadığını bilmiyor mu?
4-) Tribünlerin boş olmasından dolayı Kadıköy'ün bilinen atmosferinin bir türlü oluşmamasından Fenerbahçe yöneticileri rahatsız değil mi?
5-) Fenerbahçe her şeyden büyük diyen Aziz Yıldırım kişisel hırsları yüzünden ne zamana kadar taraftarları tribünden uzak tutacak? 
6-) Okul Açık'a bilet satılmamasının nedenini hepimiz biliyoruz ama yönetim bunu ne zaman daha net şekilde açıklayacak?
7-) Galatasaray derbisinde de Okul Açık'a bilet satılmayacak mı?
8-) Ve son soru; Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'yi halktan uzaklaştırmasına, tribünleri boşaltmasına ne hakkı var?Hiç yorum yok: